Lot trasowy

Uderzenie pioruna w samolot ATR-42/320 SP-KCN podczas lotu 51/07

Data zdarzenia:
27 February, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 51/07

Miejsce zdarzenia: Warszawa
Państwo: Polska

Rodzaj i typ statku powietrznego: samolot ATR-42/320

Spadek mocy lewego silnika samolotu PZL M-20 Mewa SP-MXA wskutek uszkodzenia jednego z zaworów 36/07

Data zdarzenia:
14 February, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 36/07

Miejsce zdarzenia: 30 min po starcie z lotniska Warszawa - Okęcie (EPWA)
Państwo: Polska

Zadziałanie systemu ACAS w samolocie Boeing 737-500 SP-LKF w Rejonie Informacji Powietrznej UIR Madryt 23/07

Data zdarzenia:
26 January, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 23/07

Miejsce zdarzenia: Rejon Informacji Powietrznej UIR Madryt
Państwo: Hiszpania

Odejście od trasy zgłoszonej w planie lotu przez załogę samolotu Boeing 767-300 SP-LPE 20/07

Data zdarzenia:
19 January, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 20/07

Miejsce zdarzenia: rejon GANDER CONTROL
Państwo: Polska

Naruszenie przestrzeni powietrznej lotniska Poznań - Ławica (EPPO) przez samolot wojskowy Su-22 17/07

Data zdarzenia:
15 January, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 17/07

Miejsce zdarzenia: przestrzeń powietrzna lotniska Poznań - Ławica (EPPO)
Państwo: Polska

Awaria AHRS#2 w samolocie Embraer ERJ-145 SP-LGG z nieznanej przyczyny 01/07

Data zdarzenia:
1 January, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 01/07

Miejsce zdarzenia: lot LO487
Państwo: -

Rodzaj i typ statku powietrznego: samolot Embraer ERJ-145

Usterka sygnalizacji wykrywania dymu w przedziale bagażowym samolotu Embraer 145 SP-LGG 495/07

Data zdarzenia:
25 November, 2007 (godzina nieokreślona)

Uchwała Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych dotycząca zdarzenia numer: 495/07

Miejsce zdarzenia: trasa przeloty Płowdiw (Bułgaria) - Warszawa
Państwo: -